Historie firmy


Společnost Ohňostroje na míru v.o.s. vznikla v roce 2009.

Její zakladatelé jsou Jan Šulc a Michal Prokisch.

Michal Prokisch jako profesionál v oblasti ohňostrojů a pyrotechniky působí již od roku 2002, kdy se pravidelně každý rok zúčastňoval rozsáhlých ohňostrojných prací (IV. třída nebezpečnosti) ve městech Děčín, Teplice, Most apod. dá se tedy říct, že naše zkušenosti v ohňostrojích trvají déle jak 15 let.

Jan Šulc se věnuje především obchodní činnosti.
Oba jsou vlatníci průkazu odpalovače ohňostrojů, který po složení odborných zkoušek vydává Obvodní báňský úřad.

Firma se od roku 2009 postupně rozrůstá a získává větší zakázky. Mezi naše největší úspěchy jistě patří umístění na mezinárodních soutěžích v Sokolově a v Plzni. Rozsáhlé ohňostrojné práce (nad 500 tis. Kč) pro soukromou společnost k jejímu výročí. Velké ohňostroje ve městech Děčín, Ústí nad Labem, Stětí, Lysá nad Labem, Šluknov, .....

Od roku 2010 spolupracujeme s předními dovozci pyrotechniky do ČR.
Naše firma se také od roku 2014 zabývá dovozem speciálních produktů Italské produkce. Speciální Italské pumy a jiné produkty. Vlastníme unikátní odpalovací Americký systém Cobra. Pro návrh ohňostrojů využíváme program Final Fireworks - vizualizace scénáře v programu sloužícímu k velmi reálné digitalizaci podoby ohňostroje pro lepší představu zadavatele. Vizualizace slouží jako doplnění zpracování detailního harmonogramu ohňostrojné show.

Product added to wishlist
Product added to compare.