Kompaktní ohňostroje - baterie

Kompaktní ohňostrojné baterie - baterie výmetných trubic. Jednoznačně nejpopulárnější a nejprodávanější pyrotechnický výrobek na trhu. Těleso ve tvaru krychle, uvnitř kterého jsou uloženy jednotlivé rány, pokládáme na pevnou podložku. Během tří až šesti vteřin po zapálení kompaktu začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů světelné a zvukové efekty. Jednoznačně nejpopulárnější a nejprodávanější ohňostroje na našem trhu s pyrotechnikou.

Kompaktní ohňostroj MINI 2
Skladem
145,00 Kč
Kompaktní baterie 16 výstřelů kalibr 16 mm. Zlatá práskající kytice. Nutno vidět video níže. Kat. F2 prodej od 18 let.
Kompaktní ohňostroj 16 ran MINI 1
Skladem
Kompaktní baterie 16 výstřelů kalibr 16 mm. Bílá blikající kytice. Nutno vidět video níže. Kat. F2 prodej od 18 let.
Kompaktní ohňostroj Tiger NV
Skladem
240,00 Kč
Kompaktní baterie na jedno zapálení. 16 výstřelů, kalibr ráže 20 mm. Mix barevných efektů. Kat. F2 prodejné od 18 let.
Kompaktní ohňostroj Miksle Piksle 16 ran 20 mm Kompaktní ohňostroj Miksle Piksle 16 ran 20 mm 2
Skladem
Kompaktní ohňostroje - baterie

Kompaktní ohňostroj Miksle Piksle 16 ran 20 mm

245,00 Kč
Kompaktní baterie na jedno zapálení. 16 výstřelů, kalibr 20 mm. Ohňostroj z řady "NO SOUND" je výborná alternativa pro chovatele zvířat, kteří mají rádi pyrotechniku a jsou ke zvířátkům a okolí ohleduplní. Kategorie nebezpečí F2 prodej od 18 let.
Kompaktní ohňostroj Rybky Kompaktní ohňostroj Rybky 2
Skladem
355,00 Kč
Kompaktní baterie 16 výstřelů kalibr 25 mm. Ohňostroj z řady "NO SOUND" je výborná alternativa pro chovatele zvířat, kteří mají rádi pyrotechniku a jsou ke zvířátkům a okolí ohleduplní. Kategorie nebezpečí F3 prodej od 21 let.
Kompaktní ohňostroj 16 ran Lemra Líná Kompaktní ohňostroj 16 ran Lemra Líná 2
Skladem
Kompaktní baterie 16 výstřelů kalibr 25 mm. Ohňostroj z řady "NO SOUND" je výborná alternativa pro chovatele zvířat, kteří mají rádi pyrotechniku a jsou ke zvířátkům a okolí ohleduplní. Kategorie nebezpečí F3 prodej od 21 let.
Kompaktní ohňostroj 19 ran Toče
Skladem
Kompaktní baterie na jedno zapálení. 19 výstřelů, kalibr 20 mm. Ohňostroj z řady "NO SOUND" je výborná alternativa pro chovatele zvířat, kteří mají rádi pyrotechniku a jsou ke zvířátkům a okolí ohleduplní. Kategorie nebezpečí F2 prodej od 18 let.
Pyrotechnika kompakt China Sea
Skladem
Kompaktní ohňostroje - baterie

Pyrotechnika kompakt China Sea

KB5190
395,00 Kč
Kompaktní baterie na jedno zapálení. 25 výstřelů, kalibr ráže 20 mm. Prodejné od 18 let.
Ohňostroj 16 ran Černý rytíř
Skladem
535,00 Kč
Prémiový kompaktní ohňostroj Černý rytíř je baterie na jedno zapálení, která obsahuje 16 výstřelů kalibr 30 mm efekt: modrý květinový buket, červená kometa, která přechází do velké stříbrné práskající kytice. Kategorie F2 prodejné od 18 let.
Pyrotechnika kompakt Aramis
Skladem
Kompaktní ohňostroje - baterie

Ohňostroj 16 ran Aramis

KB5125
535,00 Kč
Prémiový kompaktní ohňostroj Aramis je baterie na jedno zapálení, která obsahuje 16 výstřelů kalibr 30 mm efekt: bílý blikající květinový buket, modrá kometa, která přechází do velké bílo červené blikající kytice. Kategorie F2 prodejné od 18 let.
Pyrotechnika kompakt Kat
Skladem
Kompaktní ohňostroje - baterie

Ohňostoj 16 ran Kat

KB5122
535,00 Kč
Prémiový kompaktní ohňostroj Kat je baterie na jedno zapálení, která obsahuje 16 výstřelů kalibr 30 mm efekt: zlatá kometa, která přechází do velké brokátové koruny s bílým třpytem. Kategorie F2 prodejné od 18 let.
Pyrotechnika kompakt Spartakus
Skladem
Kompaktní ohňostroje - baterie

Ohňostroj 16 ran Spartakus

KB5127
535,00 Kč
Prémiový kompaktní ohňostroj Spartakus je baterie na jedno zapálení, která obsahuje 16 výstřelů kalibr 30 mm efekt: červený blikající květinový buket, který přechází do velké modro zlaté blikající kytice. Kategorie F2 prodejné od 18 let.
Kompaktní ohňostroj 16 ran 30 mm No. 1 Kompaktní ohňostroj 16 ran 30 mm No. 1 2
Skladem
Kompaktní ohňostroj No.1 je výrobek prémiové kvality, kterou jinde v ČR nenajdete. Ohňostroj obsahuje 16 výstřelů kalibr 30mm efekt mnohobarevná kytice s práskajícími hvězdami. Kompakt je vyrobený na zakázku pro naše obchodní partnery společnost Sipo s.r.o.
Kompaktní ohňostroj 16 ran 30 mm No. 5 Kompaktní ohňostroj 16 ran 30 mm No. 5 2
Skladem
Kompaktní ohňostroj No.6 je výrobek prémiové kvality, kterou jinde v ČR nenajdete. Ohňostroj obsahuje 16 výstřelů kalibr 30mm efekt stříbrná práskající kometa do velké práskající vrby uprostřed ve velké zelené blikající kytici. Kompakt je vyrobený na zakázku pro naše obchodní partnery společnost Sipo s.r.o.
Zobrazení 1-24 z 71 položek
Produkt byl přidán na wishlist
Product added to compare.

Na vašem soukromí nám záleží.
Web ohnostrojenamiru.cz společnosti Ohňostroje na míru v.o.s. IČO: 28729820 používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích a dalších webech.