Kompaktní ohňostroj Lion King

Kompaktní ohňostroj Lion King 80 ran 20 mm

Poslední kusy skladem
1 745,00 Kč
Vč. DPH

Velký a silný ohňostrojný kompakt, který předvádí umění nejvyšší ohňostrojařské školy. Čisté a precizní efekty ve velké výšce, s mohutným akustickým doprovodem vás doslova uhrane. 80 RANNÝ OHŇOSTROJ

Zavřít

Popis

Video:

Efekt:  Červený chvost do červeno modré jiřiny se stříbrným třpytem. Zelený chvost do zlaté vrby a červeného třpytu. Purpurový chvost do modré palmy a zlaté vrby. Zelený chvost do purpurovo zeleného pavoučího krále. Modrý chvost do blankytně modré se super korunou. Červný chvost do růžové a zelený třpyt. Stříbrný hvízdot. Červený chvost do bílé třpytící vrby a purporové jiřiny. Žlutý chvost do dvojité koruny a oranžové. Praskající mina do červenomodrého práskání.

Rozměry: 30x24x22,5cm.

Hmotnost: 7,2 kg.

Bezpečnostní informace: Tento výrobek zábavní pyrotechniky obsahuje dvě iniciační zápalnice. Pouze pro venkovní použití. Vyhnout se překážkám nad hlavou. Nezapalovat v blízkosti vysokých budov, stromů apod. Najít první iniciační zápalnici a odstranit její oranžovou krytku. Připevněte baterii pevně a ve svislé poloze k pevnému kůlu. Dbejte na to, aby se horní část baterie nedotýkala kůlu. Postavit se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapálit iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustoupit nejméně 15 m. V případě, že výrobek zábavní pyrotechniky zcela selže, počkat 15 min., než se k výrobku vrátíte a následně ZAJISTIT ABY ŽÁDNÁ ČÁST TĚLA NEBYLA NAD VÝROBKEM ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY, najít druhou iniciační zápalnici, postavit se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapálit iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustoupit nejméně 15 m. Diváci musí být vzdáleni nejméně 25 m. Pokud výrobek zábavní pyrotechniky selže opětovně, počkejte 30 minut, potom ponořte výrobek do nádoby s vodou. Minimální věková hranice 21 let.

Detaily produktu

Kalibr
25 mm
NEC
984 g
Počet ran
80
Třída nebezpečnosti
F3
Vějíř
Ne
Délka
60 sec.
2 ks

Reviews (0)

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.